Kusursuz Kadının Peşinde

Kusursuz Kadının Peşinde, dünyaca ünlü psikiyatr Vamık Volkan’ın analiz öykülerinden biri. cover custodia samsung Bu kez terapi koltuğunda, yaşamı boyunca “ideal” kadını aramış 57 yaşındaki başarılı işadamı Hamilton var. custodia samsung Vamık Volkan, kitapta Hamilton adıyla andığı analizanıyla, 5 yıldan uzun süren analiz öyküsünün tümünü detaylarıyla anlatıyor. samsung custodia outlet Kusursuz Kadının Peşinde, daha önce okurlarla buluşmuştu. custodia samsung italia Genişletilmiş bu basımı diğerlerinden ayıran, meslektaşı J. huawei custodia C. cover samsung custodia Fowler’ın Vamık Volkan’la yaptığı, öykü boyunca süren ve analize ışık tutan söyleşisi. custodia huawei outlet Bu kitap:

  • Psikanaliz sürecinin neleri ortaya çıkardığını ve insan yaşamını nasıl değiştirdiği ortaya koyan bir kaynak.
  • Bizlerin yaşamıyla da bağ kurarak hayatımızı gözden geçirmemizi sağlayan, çocuklarımıza “işkence odaları” yaratmamız için bir uyarı.
  • Sadece bireysel geçmişimizin değil, tarihsel olayların da öznel yaşamımızı etkilediğini gösteren bir örnek.
  • “Bir insan yıllarca, haftada dört kez bir psikiyatra neden gider”in yanıtı.
  • Psikiyatri öğrencileri ve meraklıları için, usta bir psikiyatrın analiz sürecinde nasıl davrandığını, nelere dikkat ettiğini, analizanıyla nasıl bir ilişki kurduğunu gösteren doğru bir kaynak.

“Umarım benim gibi, okur da Hamilton’un iyileşmek için büyük cesaretle verdiği savaşıma hayran kalacak ve duygulanacaktır.” Vamık D.